Szkolenie to doskonała okazja do spojrzenia na własną aktywność zawodową z nieco innej perspektywy. Od wczoraj szkolimy się ze skutecznej rejestracji. Po pierwszych zajęciach nasze Panie rejestratorki już mają pomysły na zmiany.
Informujemy, że w związku z pracami adaptacyjnymi oraz wymianą głównego aparatu diagnostycznego, gammakamery, Zakład Medycyny Nuklearnej od dnia 21.05.2026r. przez okres ok. 2 miesięcy, będzie nieczynny. Rejestracja pacjentów odbywa się bez zmian tel. 68 470 78 75 (badania izotopowe).