W dniu 14.09.2022 r. pożegnaliśmy kapelana 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach księdza Krzysztofa Burzyńskiego. Ksiądz kończy posługę w naszym szpitalu, która trwała nieprzerwanie od 2015 roku.

1

Zawsze mogliśmy liczyć na jego dobre słowo. Nawet w bardzo trudnym czasie epidemii cieszyliśmy się jego nieocenionym wsparciem i pomocą-zarówno pacjenci, jak i personel szpitala.

2

W podziękowaniu za wieloletnią pracę duszpasterską w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SP ZOZ w Żarach. Za optymizm i radosne kapłaństwo, braterską pomoc oraz pełną miłości i poświęcenia posługę dawaną chorym i ich rodzinom, osobom potrzebującym oraz pracownikom szpitala. Niech Bóg błogosławi każdego dnia! -dziękował Komendant szpitala lek. Artur Lipczyński.

3

4

Księdza Krzysztofa zapamiętamy jako osobę zawsze uśmiechniętą, pozytywną i radosną. Służącą radą każdemu. Na dalsze lata posługi kapłańskiej w nowej parafii życzymy wiele zdrowia, sił i wytrwałości w walce z trudnościami współczesnego świata.

  

5

6

7

8