IMG 20210716 121613xx16.07.2021r.

Dziś po 42 latach pracy zawodowej w 105. Kresowym Szpitalu Wojskowym w Żarach na zasłużony odpoczynek udaje się Pani Krystyna Trzcińska, pielęgniarka oddziałowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Przewodnicząca Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w naszym szpitalu.

 

Pani Krystyna jest specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego i niemal od początku swojej kariery zawodowej, związana jest właśnie z tą dziedziną medycyny. Pracowała m.in. w oddziale chirurgicznym, urologicznym, gdzie przez wiele lat pełniła rolę pielęgniarki oddziałowej. Wspierała i organizowała izbę przyjęć, a następnie SOR. Dziś kończy swoją pracę zawodową na stanowisku Pielęgniarki Oddziałowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym 105.Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach.

 

Pełne uznania podziękowania za wieloletni trud i zaangażowanie w wykonywaną pracę złożył Komendant 105. Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach Pan płk lek. Artur Lipczyński. 

- Dziękuję za Pani zaangażowanie, poświęcenie i ciężką pracę. Za ponad czterdzieści lat spędzonych właśnie w naszym szpitalu, zwłaszcza za pracę w tak wymagającym oddziale jakim jest Szpitalny Oddział Ratunkowy, co z pewnością nie było łatwe. Teraz życzę przyjemnego i dobrze wykorzystanego odpoczynku – powiedział Pan Komendant.

 

Ostatni dzień pracy był doskonałą okazją do spotkania z koleżankami i kolegami, z którymi przez wiele lat Pani Krystyna współpracowała, zdobywając cenne doświadcznie, ale też dzieląc się swoimi troskami i radościami. Tego dnia Pani Krystyna po raz ostatni założyła swój ulubiony fartuszek pielęgniarski i dzielnie żegnała się ze swoją załogą i pacjentami.  Pani Krystynie składamy serdeczne podziękowania oraz życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności, także w realizacji wspaniałych planów podróżniczych.

 

Obowiązki w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przejął Pan Wojciech Sobieraj, pielęgniarz koordynator.

 

mgr Justyna Wróbel - Gądek

Rzecznik Prasowy 

105. Kresowego Szpitala Wojskowego

fot.j.w.

Szpital w mediach:

NIESPODZIANKA W OSTATNIM DNIU PRACY - Telewizja Regionalna (telewizjazary.pl)

Nerwy ze stali, a w sercu - empatia. Pożegnanie oddziałowej SOR-u (zachod.pl)

 

IMG 20210716 135657xx