panielwira0

   28 czerwca pożegnaliśmy Panią Elwirę Czerniejewską, Pielęgniarkę Oddziałową Oddziału Otolaryngologicznego z Pododdziałem Okulistycznym, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Elwira przepracowała w Naszym Szpitalu 44 lata, z czego aż 31 lat na stanowisku Pielęgniarki Oddziałowej.

   Zastępca Dyrektora Szpitala ds. medycznych podziękował Pani Elwirze za wszystkie lata poświęcone pracy w 105. Kresowym Szpitalu Wojskowym w Żarach, podkreślając zaangażowanie, profesjonalizm oraz pasję w pomocy drugiemu człowiekowi. Swoim cennym doświadczeniem podzieliła się z wieloma pielęgniarkami w Naszej placówce. Struktury Naszego Szpitala tracą cennego pracownika, a zarazem wspaniałego człowieka. Oddział Otolaryngologiczny przygotował piękne i wzruszające pożegnanie. Łezka w oku zakręciła się nie jednemu współpracownikowi odchodzącej pielęgniarki. Obowiązki Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Otolaryngologicznego z Pododdziałem okulistyki przejęła Pani mgr Jadwiga Wróbel.

   Na kolejne lata zawodowego odpoczynku składamy Pani Elwirze najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, a także wiele siły w realizacji kolejnych życiowych wyzwań.

Tekst: mgr Deniz Mrozik

Zdjęcia: mgr Anna Wróbel, mgr Deniz Mrozik

 

panielwira1

panielwira2

panielwira3

panielwira4

panielwira5