kierownikderm0

   Doktor n. med. Ewa Plomer- Niezgoda  rozpoczęła pracę w 105. Kresowym Szpitalu Wojskowym w Żarach w roku 2013, zatem w tym roku minęło 6 lat współpracy w ramach pełnienia funkcji Kierownika Oddziału Dermatologicznego oraz leczenia pacjentów w Poradni Dermatologicznej Naszego Szpitala.  

   Pani Doktor ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. W roku 1992 uzyskała specjalizację I stopnia w dziedzinie dermatologii oraz wenerologii, cztery lata później udało się jej uzyskać specjalizację II stopnia w tej samej dziedzinie. Doktorat uzyskała z kolei w 2002 roku.

   W związku z odejściem Pani Kierownik Oddziału Dermatologicznego, Nasza placówka traci nie tylko wspaniałego specjalistę, ale i człowieka o wielkim sercu. Podczas pożegnania Pani Doktor, Dyrektor Szpitala wraz z Zastępcą podziękowali Pani Kierownik za czas poświęcony 105. Kresowemu Szpitalowi w Żarach oraz pełną zaangażowania pracę na rzecz Naszych pacjentów. Liczymy, że będziemy mieli w przyszłości jeszcze okazję do współpracy z Panią Doktor. Jednocześnie życzymy Pani  Ewie kolejnych sukcesów zawodowych, nowych wyzwań oraz spełnienia w życiu osobistym.

Tekst i zdjęcia: mgr Deniz Mrozik

kierownikderm1

kierownikderm2

kierownikderm3