Pracownia Badań Psychologicznych

Pracownia Badań Psychologicznych 105 Kresowego Szpitala Wojskowego świadczy usługi badań psychotechnicznych w zakresie szeroko rozumianej psychologii pracy. Wyposażona została w nowoczesny sprzęt umożliwiający prowadzenie badań według aktualnych standardów, zgodnie z metodyką badań kierowców. Dysponujemy pełną gamą testów przeznaczonych do badania osobowości, kompetencji poznawczych, predyspozycji zawodowych.
Pracownia została wpisana pod numerem F32/2014 do rejestru ewidencji pracowni psychologicznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
Wszystkie badania przeprowadzane są w oparciu o aktualne wymogi prawne i kończą wydaniem stosownego orzeczenia psychologicznego.

WYKONUJEMY PEŁEN ZAKRES BADAŃ DLA MEDYCYNY PRACY. Dysponujemy lekarzami wszystkich niezbędnych specjalności jak również laboratorium oraz radiologią w którzych wykonujemy pełną diagnostykę specjalistyczną.

Badania prowadzi Pani Katarzyna Wałdoch - Dworak,
psycholog uprawiony do wykonywania:
- badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu /numer ewidencyjny 043/10F
- badania osób ubiegających się lub posiadających pozowolenie na broń /numer zaświadczenia 17/2010

Badania:

Budynek nr 8

Parter

Płatność za badanie
w kasie szpitalnej:

Budynek nr 23
Podparter

Obowiązuje rejestracja
telefoniczna

pon-pt

Godziny obsługi:

poniedziałek /środa /piątek  11:30 - 15:30

wtorek        12:00 - 15:00

czwartek       8:00 - 12:00

Kasa czynna:

pon -pt         7:00 - 14:00

Jeśli interesują Państwa inne badania z zakresu medycyny pracy prosimy kontaktować się z Gabinetem Medycyny Pracy pod numerem: +48 68 470 79 11.

KIEROWCY
- kierowcy na wszystkie kategorie prawa jazdy
- kierowcy skierowani przez starostę za przekroczenie limitu punktów karnych, jazdę pod wpływem alkoholu oraz sprawców wypadków drogowych, w których są zabici lub ranni
- kierujący pojazdami służbowymi kat. B, w tym przedstawiciele handlowi
- kierowcy pojazdów uprzywilejowanych
- kierowcy i kandydaci do sportów rajdowych

INSTRUKTORZY NAUKI JAZDY I EGAMINATORZY
- instruktorzy nauki jazdy oraz kandydaci
- egaminatorzy nauki jazdy i kandydaci

OPERATORZY
- operatorzy wózków jezdniowych/widłowych/akumulatorowych
- operatorzy suwnic, dźwigów, żurawia i podestów
- operatorzy ciężkiego sprzętu budowlanego i drogowego: koparki, ładowarki, psycharki itp.
- pracownicy zatrudnieni na wysokości:malarze, murarze, cieśle, elektrycy, elektromonterzy, montażyści, spawacze itp.

BADANIA NA BROŃ
- osoby ubiegające się o pozwolenie na broń
- osoby posiadające pozwolenie na broń myśliwską, gazową, palną, sportową
- kandydaci na urząd sędziego, kuratora, prokuratora, komornika
- pracownicy ochrony I i II stopnia

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE
- dla osób dorosłych

INNE ZAWODY
- osoby wykonujące prace wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej

Na badania należy ze sobą zabarać:
- dowód osobisty
- prawo jazdy (dot.kierowców)
- okulary korekcyjne oraz do czytania (dot. osób posiadających)
- skierowanie na badania (wypełnia kierujący na badania, np. pracodawca, policja, lekarz). W pozostałych przypadkach skierowanie nie jest wymagane.