Pożegnaliśmy Panią Doktor Danutę Krahl-Seretna.

Pożegnaliśmy Panią Doktor Danutę Krahl-Seretna.  


pozegnanie3.png

    Dnia 15 października pożegnaliśmy Panią lek. med. Danutę Krahl- Seretną. Pani Doktor przepracowała w Naszym Szpitalu ostatnie 7 i pół roku jako lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dojeżdżała do Nas aż z Głogowa. Jej doświadczenie zawodowe: internistyczne i anestezjologiczne liczy ponad 50 lat.

    Pani Doktor przyznaje, że pracowało jej się bardzo dobrze i odchodzi ze Szpitala z żalem. Nie zdecydowałaby się na rezygnację, gdyby nie sytuacja zdrowotna. Nie zamierza natomiast rezygnować całkowicie z pracy ponieważ nie wyobraża sobie zamknięcia się na kontakty z pacjentami. Tym razem wybór padł na mniej obciążającą pracę. Doktor Danuta ocenia bardzo pozytywnie stosunki panujące w SOR. Cieszy się, że mogła współpracować z tak sumiennym i pracowitym personelem. Najbardziej będzie jej brakować towarzystwa i atmosfery panujących na Oddziale.


    Współpracownicy Pani Doktor zapytani o to, jakim pracownikiem, lekarzem, człowiekiem jest według nich odpowiadali, że dała się poznać jako niesamowicie ciepła, wrażliwa i empatyczna osoba, wspaniały człowiek stworzony do wyższych celów. Zdaniem pracowników SORu powinna uczyć młodych lekarzy, jak odnosić się do pacjenta. Dodatkowo Pani Danuta nigdy nie dawała poznać po sobie zmęczenia, zawsze uśmiechnięta, pogodna.


    Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor Danuty Krahl-Seretna nasz Szpital zachował standardy procedur medycznych, a wspaniała postawa zawodowa i życzliwość wobec pacjentów oraz personelu mogą być wzorem do naśladowania.


    Życzymy Pani Doktor wszelkiej pomyślności, zdrowia i powodzenia w dalszych wyzwaniach życiowych.

Tekst i zdjęcia: mgr Deniz Mrozik
pozegnanie1.png
pozegnanie2.png
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.