Pożegnaliśmy Panią Leokadię Lniak, Pielęgniarkę Koordynującą 20.04.2018

 
  Pożegnaliśmy Panią Leokadię Lniak, Pielęgniarkę Koordynującą 20.04.2018W dniu 20.04.2018r. po czterdziestu latach pracy zawodowej na zasłużoną emeryturę odeszła Pani Leokadia Lniak, Pielęgniarka Koordynująca i nadzorująca pracę innych pielęgniarek w filii 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żaganiu.

Pani Leokadia Lniak związana jest z żagańskim szpitalem od początku swojej kariery zawodowej. Zarówno podczas kierowania przez osiemnaście lat zespołem pielęgniarskim w Oddziale Wewnętrznym, jak również jako pielęgniarka koordynująca i nadzorująca pracę innych pielęgniarek w całym kompleksie szpitala, postawa Pani Leokadii dała świadectwo prawdziwego zaangażowania na rzecz szpitala.

W ostatnim dniu pracy Panią Leokadię pożegnali wszyscy najbliżsi współpracownicy, koleżanki, koledzy i przełożeni. Dyrektor 105 KSzW lek. med. Sławomir Gaik w pełnych serdeczności słowach podziękował Pani Leokadii za wieloletnie poświęcenie, profesjonalizm i prawdziwe zaangażowanie, życząc jednocześnie spełnienia wszelkich planów i marzeń, które warto realizować właśnie teraz.

Mamy nadzieję, że Pani postawa będzie wzorem do naśladowania dla młodszego pokolenia pielęgniarek.

Serdecznie dziękujemy.
Fot. Arleta Celej
Tekst: mgr Justyna Wróbel - Gądek / Rzecznik Prasowy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.