Rozmawiano o dalszej współpracy 12.04.2018

 
  Rozmawiano o dalszej współpracy 12.04.2018W dniu 12.04.2018r. odbyło się kolejne spotkanie dot. rozwijania współpracy w zakresie kształcenia w naszym szpitalu studentów wydziału lekarskiego Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Obecnie zajęcia kliniczne ze studentami prowadzone są w Zakładzie Medycyny Nuklearnej, a już od 22 maja br. pod kierunkiem dr n.med. Ewy Plomer- Niezgody, Pani Ordynator Oddziału Dermatologicznego, rozpocznie się cykl zajęć z zakresu dermatologii. Nie mogło być inaczej, ponieważ jako jedyny szpital w województwie lubuskim, leczenie dermatologiczne pacjentów prowadzimy w trybie hospitalizacji. Dlatego studenci będą mieli doskonałą okazję, by wiedzę i doświadczenie czerpać od doskonałej kadry medycznej, która na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem trudnych i wymagających chorób skóry.

W spotkaniu udział wzięli Dyrektor 105 Kresowego Szpitala Wojskowego lek.med. Sławomir Gaik, Zastępca ds. Medycznych lek. med. Marek Femlak oraz ze strony uniwersytetu Dziekan Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu dr hab. Agnieszka Zembroń-Łacny i Prodziekan ds. Klinicznych dr n. med. Paweł Jarmużek.
Tekst i fot. mgr Justyna Wróbel - Gądek / Rzecznik Prasowy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.