Witamy pierwszego noworodka roku 2018

 
  Witamy pierwszego noworodka roku 2018


W dniu 02.01.2018r. w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym filii naszego szpitala w Żaganiu na świat przyszedł pierwszy w nowym roku noworodek - uroczy i w pełni zdrowy chłopczyk. Olgierd postanowił z prawdziwie noworocznym przytupem pojawić się w życiu swoich rodziców. Zamieszka w Tuplicach w pow. żarskim.


W szpitalu syna Państwa Olgi i Pawła w szpitalu odwiedził Starosta Powiatu Żagańskiego p. Henryk Janowicz, życząc nieustającego zdrowia, ale przede wszystkim wspaniałego roku, który musi być już tylko lepszy skoro właśnie dla nich zaczął się tak wspaniale.

Życzymy dużo zdrowia, zarówno Mamie, Tacie oraz naszemu noworodkowi. Mamy nadzieję, że szpital nasz będzie mógł Was wspierać na każdym etapie Waszego życia, począwszy od narodzin, a na sędziwej starości kończąc.

Mały Olgierd pomimo, że na świecie był raptem kilka godzin już zdążył pojawić się na ekranie Telewizji Polskiej (materiał poniżej).


Bądź na bieżąco. Śledź facebook naszej Szkoły Rodzenia. Znajdziesz tam wiele ciekawych materiałów edukacyjnych, wszystkie nasze fotografie i pamiątkowe wpisy.

Oddział Położniczo-Ginekologiczny w Żaganiu to nie tylko wspaniała opieka nad pacjentkami w ciąży, ale również zespół fachowców wykonujący skomplikowane zabiegi ginekologiczne dla kobiet w różnym wieku. Nie czekaj, skontaktuj się już dziś: kontakt.


Tekst. mgr Justyna Wróbel – Gądek / Rzecznik Prasowy
Fot. mgr Anna Marciniak

Więcej:
Powiat Żagański - pierwszy obywatel 2018

W 2017 roku na świat przyszło ponad 4% więcej dzieci niż w 2016
02.01.2018r.        źródło TVP Gorzów Wlkp.  od min. 00:02:08
 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.