Wybraliście najlepszą fotografię! Serdecznie gratulujemy

 
  Wybraliście najlepszą fotografię! Serdecznie gratulujemyW okresie wakacyjnym nasz personel Szkoły Rodzenia, zorganizował konkurs na najciekawsze zdjęcie z okresu ciąży. Po głosowaniu, które odbyło się na facebookowym profilu Szkoły Rodzenia pierwsze miejsce zajęli Państwo Monika i Łukasz Zawadzcy, drugie miejsce należy do Pani Reginy Augustyn - Łyko, zaś trzecie miejsce zdobyli Pani Paulina Trymerska z mężem.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy wszystkiego co najlepsze dla nich i maluszków, które na świat przyszły właśnie w naszym Oddziale Położniczo - Ginekologicznym w Żaganiu.

Szczęścia i zdrowia!Nagrody wręczyła Pani mgr Leokadia Kulig, Położna Oddziałowa Oddziału Położniczo –Ginekologicznego.

Wszyscy laureaci otrzymali zestawy pielęgnacyjno – edukacyjne specjalnie skomponowane dla młodych rodziców i ich dzieci, oczywiście wśród nagród nie mogło zabraknąć „Ośliczki Baśki” szpitalnej maskotki.

Raz jeszcze bardzo gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego obserwowania profilu naszej Szkoły, niebawem kolejne atrakcje.Zaś najbliższą okazją do spotkania z personelem naszej Szkoły i Oddziału Położniczo- Ginekologicznego to 30.08.017r. akcja „Nie ma wakacji od zdrowia”, podczas której na parkingu przy filii szpitala w Żaganiu, bezpłatnie będą wykonywane badanie KTG wszystkim chętnym kobietom w ciąży, a także wykwalifikowany ratownik medyczny będzie udzielał instruktażu dot. pierwszej pomocy u maluchów, nie zabraknie konsultacji dietetycznych i medycznych. Serdecznie zapraszamy.

Tekst: mgr Justyna Wróbel - Gądek / Rzecznik Prasowy
Zdjęcia: Szkoła Rodzenia
 
1. miejsce

 


2. miejsce
3.miejsce
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.