Zapraszamy na nowe zajęcia w Szkole Rodzenia

 
Zapraszamy na nowe zajęcia w Szkole Rodzenia od 22.06.2016Właśnie rozpoczynamy nowy cykl zajęć w Szkole Rodzenia dla kobiet w ciąży po 22. tygodniu. Zajęcia odbywają się w każdą środę od godz.16:00 w filii 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żaganiu przy ul. Żelaznej 1a. Jeden cykl szkoleniowy trwa 7 tygodni.Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza odkąd rozszerzyliśmy zakres tematyczny i teraz oprócz podstawowych zagadnień takich jak: przygotowanie przyszłych rodziców do porodu, opieki nad noworodkiem, prawidłowego karmienia uczestniczki spotkań mają doskonałą okazję by skorzystać zarówno z wykładów dotyczących właściwego odżywiania dla kobiet w ciąży i w okresie połogu, jak i z indywidulanych konsultacji wykwalifikowanej dietetyczki, a jak się okazało jest to niezwykle ważne i cenne zwłaszcza, że z roku na rok rośnie liczba kobiet, które w tym ważnym dla nich okresie zmagają się z tzw. cukrzycą ciążową.

Ponadto pomimo licznych zmian, które zachodzą w organizmie kobiety ciężarnej, włącznie z przyrostem wagi nie możemy wbrew pozorom zapominać o swojej kondycji fizycznej i dlatego w naszej Szkole Rodzenia podczas zajęć z fizykoterapeutką przyszłe mamy uczymy jakie ćwiczenia warto wykonywać przed, a jakie tuż po porodzie.

Podczas spotkań przyszłe mamy poznają salę porodową, wyposażenie oddziałów zarówno położniczo-ginekologicznego jak i noworodkowego, a także rozwawiają z naszym personelem, który zawsze chętnie odpowiada na każdą wątpliwość.

Serdecznie zapraszamy. Czekamy na Was!

Więcej na stronie internetowej: www.105szpital.pl lub facebook.pl/Szkoła Rodzenia przy 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym. Zapisywać można się również telefonicznie (tel.602155447) oraz mailowo: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Tekst: mgr Justyna Wróbel / Rzecznik Prasowy


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.