Zapraszamy na nowy cykl zajęć dla kobiet w ciąży

 
Zapraszamy na nowy cykl zajęć dla kobiet w ciążyWłaśnie rozpoczęliśmy nowy cykl zajęć dla kobiet w ciąży w Szkole Rodzenia, które odbywają się w każdą środę o godz.17:00 w filii 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żaganiu. Są bezpłatne i uczestniczyć w nich może każda przyszła mama po 22.tygodniu ciąży, bez względu na miejsce zamieszkania.Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza odkąd rozszerzyliśmy zakres tematyczny i teraz oprócz podstawowych zagadnień takich jak: przygotowanie przyszłych rodziców do porodu, opieki nad noworodkiem, prawidłowego karmienia uczestniczki spotkań mają doskonałą okazję by skorzystać zarówno z wykładów dotyczących właściwego odżywiania dla kobiet w ciąży i w okresie połogu, jak i z indywidulanych konsultacji wykwalifikowanej dietetyczki, a jak się okazało jest to niezwykle ważne i cenne zwłaszcza, że z roku na rok rośnie liczba kobiet, które w tym ważnym dla nich okresie zmagają się z tzw. cukrzycą ciążową.

Ponadto pomimo licznych zmian, które zachodzą w organizmie kobiety ciężarnej, włącznie z przyrostem wagi nie możemy wbrew pozorom zapominać o swojej kondycji fizycznej i dlatego w naszej Szkole Rodzenia podczas zajęć z fizykoterapeutką przyszłe mamy uczymy jakie ćwiczenia warto wykonywać przed, a jakie tuż po porodzie.

Podczas spotkań przyszłe mamy mogą także zapoznać się z salą porodową, wyposażeniem oddziałów zarówno położniczo-ginekologicznego jak i noworodkowego, a także porozmawiać z naszym personelem, który zawsze chętnie odpowiada na każdą wątpliwość.

Serdecznie zapraszamy. Czekamy na Was!

Więcej na stronie internetowej: www.105szpital.pl lub facebook.pl/Szkoła Rodzenia przy 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym. Zapisywać można się również telefonicznie (tel.602155447) oraz mailowo: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Tekst: mgr Justyna Wróbel / Rzecznik Prasowy


Więcej:

Rozpoczynamy nowy cykl zajęć w Szkole Rodzenia
20.02.2016r.        źródło RadioEska

Szkoła dla kobiet w ciąży
29.01.2016r.        źródło MojaGazeta

Jak zachęcić przyszłe mamy do porodów w swojej lecznicy?
28.01.2016r.        źródło GazetaLubuska

Szkoła Rodzenia dla przyszłych mam
26.01.2016r.        źródło JanczoTodorow.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.