Pożegnanie Pielęgniarki Oddziałowej


Pożegnanie Pielęgniarki Oddziałowej Wiesławy ZiółkowskiejW dniu 30 kwietnia 2015r. na zasłużoną emeryturę po ponad 37 latach pracy w Oddziale Dermatologicznym odeszła jego Pielęgniarka Oddziałowa, Pani Wiesława Ziółkowska.


Związana ze 105 Szpitalem Wojskowym w Żarach od początku swojej kariery zawodowej. W roku 1978 rozpoczynając pracę w Oddziale Dermatologicznym szybko dała się poznać jako osoba z niezwykłą charyzmą, pełna energii, prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Przełożeni dostrzegając zaangażowanie i potencjał Pani Ziółkowskiej powierzyli jej początkowo funkcję zastępcy, by w roku 1991 mianować ją na pielęgniarkę oddziałową.

Ostatni dzień w pracy Pani Ziółkowskiej był pełen wzruszeń, wspomnień, refleksji i planów na przyszłość. Pożegnali ją jej najbliżsi współpracownicy, koleżanki, koledzy, przełożeni. Dyrektor Sławomir Gaik podziękował za pełne zaangażowanie i wyraził swoje uznanie za ponad 37 lat na rzecz 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach, życząc jednocześnie spełnienia wszelkich planów i marzeń, które warto realizować właśnie teraz. Serdecznie dziękujemy.Więcej:

 
Łzy same cisną się do oczu na całym oddziale
14.05.2015r.        źródło GazetaLubuska

Odchodzi na zasłużoną emeryturę
30.04.2015r.        źródło TVRegionalna.pl 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.