Nowy kierownik POZ


Nowy Kierownik POZ 
Od stycznia 2015r. Poradnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej kierować będzie doktor Arkadiusz Mierzejewski -specjalista pediatrii, związany z naszym szpitalem od 10 lat. 

Posiadamy trzy ośrodki podstawowej opieki zdrowotnej – w Żarach, Świętoszowie i Osiecznicy, w tym ponad 14 000 pacjentów pozostaje pod opieką żarskiego POZ 105KSzWzP.  
Należy zwrócić uwagę, iż zespół lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej to doskonale wykształceni specjaliści, stale podnoszący swoje kwalifikacje, uczestnicy wielu interdyscyplinarnych konferencji naukowych.

Pielęgniarki POZ to personel w pełni wykwalifikowany, z długoletnim doświadczeniem zawodowym i właściwym podejściem do każdego pacjenta.  Ponadto dla kobiet w ciąży i dzieci do 2.roku życia wsparciem w zakresie położniczo-neonatologicznym jest Położna POZ.
Swoją opieką obejmujemy pacjentów w każdym wieku, od noworodka do seniora.


Jeśli pragniesz leczyć się na najwyższym poziomie, wśród kadry profesjonalnych medyków, mieć dostęp do najlepszej w regionie diagnostyki zastanów się czy nie powinieneś być pacjentem naszej Poradni?

Zachęcamy do kontaktu z wybranymi poradniami POZ 105 Kresowego Szpitala Wojskowego:
POZ Żary
POZ Świętoszów
POZ Osiecznica


Druk deklaracji wyboru swojego lekarza, pielęgniarki lub położnej POZ otrzymają Państwo na miejscu w poradni. Można także pobrać deklarację w formie elektronicznej, wypełnić, wydrukować i dostarczyć do naszego zespołu POZ.
Pobierz:
Deklaracja wyboru LEKARZA
Deklaracja wyboru PIELĘGNIARKI 
Deklaracja wyboru POŁOŻNEJWięcej:

Nowy kierownik
23.01.2015r.       źródło TygodnikRegionalna

Nowy kierownik POZ
20.01.2015r.       źródło TVRegionalna.pl
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.