Spotkanie z Wojewodą Lubuskim 06.03.2014


Spotkanie z Wojewodą Lubuskim 06.03.2014

 


W dniu 06.03.2014r. w sali Starostwa Powiatowego w Żaganiu odbyło się spotkanie z Wojewodą Lubuskim, podczas którego Dyrektor 105 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ zaprezentował działalność żagańskiej filii szpitala w ramach ochrony zdrowia.
 

Spotkanie z Wicewojewodą Lubuskim Janem Świrepo miało na celu dokonanie oceny zabezpieczenia opieki zdrowotnej na poziomie powiatów.

Udział w nim wzięli przedstawiciele Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, Lubuskiego Oddziału NFZ, inspekcji sanitarnej, straży pożarnej, inspekcji nadzoru budowlanego, powiatów i gmin, lekarze POZ, a także gospodarze spotkania Starostwo Powiatowe w Żaganiu.

105 Szpital Wojskowy reprezentował jego Dyrektor lek.med. Sławomir Gaik, który przy okazji podsumowania roku ubiegłego, omówił zintegrowany system zabezpieczenia medycznego w powiecie żagańskim, ścisłą współpracę z żarskim szpitalem oraz przedstawił kontrakt na rok 2014. W spotkaniu udział wzięli również Zastępca Dyrektora ds. Medycznych lek.med. Marek Femlak, Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Technicznych Andrzej Sodkiewicz, Kierownik ds. Filii w Żaganiu mgr Marzena Sarnecka.

Spotkanie zakończyło się wizytacją gości w żagańskiej filii 105 Szpital Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ.

Więcej:


Spotkanie ze służbami wojewody w celu oceny zabezpieczenia opieki zdrowotnej na poziomie powiatów
07.03.2014r.    źródło PowiatŻagański.pl


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.