Ostatnie pożegnanie Ś.P. lek.med. Piotra Wójcickiego


Ostatnie pożegnanie Ś.P. lek.med. Piotra Wójcickiego (1952 - 2013)
                                         


Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego lekarza, specjalisty ortopedii i traumatologii ruchu Oddziału Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej 105 Szpitala Wojskowego lek.med. Piotra Wójcickiego.


Pozostajemy w głębokim smutku i żalu po stracie naszego kolegi, doktora Piotra Wójcickiego. Nadal jego zbyt wczesne odejście jest dla nas zaskoczeniem. Brakuje nam jego osoby, cennych uwag, które przepojone były ogromnym zawodowym doświadczeniem.

Ortopedia była dla Piotra spełnieniem, praca przy stole operacyjnym przynosiła mu wiele satysfakcji, był dobrym fachowcem. Dzięki temu i my, „później urodzeni” mogliśmy czerpać wiedzę stojąc u jago boku. Konsylia jakie odbywały się w trakcie porannych odpraw, dzięki doświadczeniu Piotra stawały się skarbnicą wiedzy, przepojone były troską o dobro chorego oraz pokorą dla medycyny. Już nam brakuje wspólnej pracy, rozmów, dowcipów, spotkań.

Piotr, gdzieś tam, skupia wokół siebie dobre dusze, bo sam taką dobrą duszą tutaj był. Brakuje nam Ciebie… Żegnaj… Spoczywaj w pokoju.

                                                                                                                         Przyjaciele z Oddziału Ortopedii


Uroczystość pogrzebowa odbyła się w dniu 12.11.2013r. na Starym Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze. Dr Wójcicki spoczął w grobie rodzinnym. W ostatniej drodze towarzyszyli mu licznie zgromadzeni bliscy, rodzina i przyjaciele, oddani pacjenci, nie zabrakło współpracowników, lekarzy i pielęgniarek, kolegów i koleżanek z naszego szpitala.

Składamy wyrazy współczucia rodzinie, Żonie, Dzieciom i wszystkim bliskim dr. Wójcickiego. 

 
« poprzedni artykuł
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.