Co nowego w naszym SZPITALU

 
  Odszedł wspaniały neurolog 31.08.2017W dniu 31 sierpnia kwietnia 2017r. po prawie dziesięciu latach rzetelnej i pełnej poświęcenia pracy w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym jego szeregi opuszcza doktor Piotr Romankiewicz, starszy asystent Oddziału Neurologicznego, Oddziału Udarowego z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej.

Czytaj całość
 

 
  Wybraliście najlepszą fotografię! Serdecznie gratulujemyW okresie wakacyjnym nasz personel Szkoły Rodzenia, zorganizował konkurs na najciekawsze zdjęcie z okresu ciąży. Po głosowaniu, które odbyło się na facebookowym profilu Szkoły Rodzenia pierwsze miejsce zajęli Państwo Monika i Łukasz Zawadzcy, drugie miejsce należy do Pani Reginy Augustyn - Łyko, zaś trzecie miejsce zdobyli Pani Paulina Trymerska z mężem.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy wszystkiego co najlepsze dla nich i maluszków, które na świat przyszły właśnie w naszym Oddziale Położniczo - Ginekologicznym w Żaganiu.

Szczęścia i zdrowia!

Czytaj całość
 

 
  Zapraszamy na badania i do oddawania krwiCzytaj całość
 

 
  "Sieć szpitali" - placówki zakwalifikowaneMinisterstwo Zdrowia ogłosiło listę placówek zakwalifikowanych do tzw. „sieci szpitali”. W województwie lubuskim znalazło się 20 takich lecznic, wśród nich nasz szpital.  105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ zyskał status szpitala ogólnopolskiego.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 17 - 24 z 25
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2017 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.