Co nowego w naszym SZPITALU

 
  Dzień Pielęgniarek i Położnych 2018W dniu 11.05.2018r. z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej, Wicedyrektor ds. Medycznych 105KSzWzP Pan Marek Femlak wraz z pielęgniarkami i położnymi z filii naszego szpitala w Żaganiu wziął udział w zorganizowanym przez władze powiatu żagańskiego uroczystym spotkaniu, które było jednocześnie doskonałą okazją, aby wyróżnić pielęgniarki i położne, które w roku bieżącym obchodzą jubileusz swojej pracy zawodowej.
Czytaj całość
 

 
  W mobilnym centrum operowaliśmy "na sucho"
W dniu 10.05.2018r. w mobilnym centrum szkoleniowym nasi ortopedzi i kadra pielęgniarska z Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu na specjalnie przygotowanych stanowiskach, wyposażonych w najnowocześniejsze implanty i zestawy do zespoleń narządu ruchu, na „sucho” praktykowali ich mocowanie na przygotowanych w tym celu modelach kości.


Mobilne centrum do naszego szpitala przyjechało prosto z Wielkiej Brytanii, a prezentowane w nim elementy i narzędzia do leczenia ortopedycznego stosowane są na całym świecie.
Czytaj całość
 

 
  Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem Pana Prezydenta 25.04.2018W dniu 25.04.2018r. podczas wizyty Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy na południu woj. lubuskiego, w Krośnie Odrzańskim, w pełnej gotowości obecny był również zespół profesjonalistów ze 105 Kresowego Szpitala Wojskowego, który w tym dniu czuwał nad bezpieczeństwem medycznym Pana Prezydenta.
Czytaj całość
 

 
  Prelekcje o zdrowiu w klasach wojskowych 23.04.2018W dniu 23.04.2018r. aula Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych 59 w Żaganiu zapełniła się wojskiem, byli uczniowie klas o profilu wojskowym, żołnierze Czarnej Dywizji oraz medycy ze 105 Kresowego Szpitala Wojskowego. Spotkanie odbyło się w ramach Święta Wojskowej Służby Zdrowia, podczas którego nasi specjaliści poprowadzili prelekcję pt. ”Sprawdź (!) na co będziesz chory”.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 41
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.