Co nowego w naszym SZPITALU

 
  "Sieć szpitali" - placówki zakwalifikowaneMinisterstwo Zdrowia ogłosiło listę placówek zakwalifikowanych do tzw. „sieci szpitali”. W województwie lubuskim znalazło się 20 takich lecznic, wśród nich nasz szpital.  105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ zyskał status szpitala ogólnopolskiego.


Czytaj całość
 

 
  Informacja z dnia 08.06.2017


W odniesieniu do licznych artykułów prasowych i doniesień medialnych dot. postępowania sądowego wobec mojej osoby pragnę poinformować wszystkie zainteresowane strony, że dobiegła końca przedmiotowa sprawa sądowa i na mocy wyroku z dnia 08.06.2017r. Sądu Rejonowego w Żarach zostałem uniewinniony z zarzuconych mi czynów.

Dyrektor 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ
lek. med. Sławomir Gaik
 

 
  Podziękowania dla personelu 15.05.2017r.W dniu 15.05.2017r. podczas odprawy z ordynatorami Dyrektor 105 Kresowego Szpitala Wojskowego Sławomir Gaik złożył podziękowanie dla personelu, który z ogromnym zaangażowaniem brał udział w gaszeniu pożaru mającego miejsce w Oddziale Kardiologicznym w dniu 13.04.br.

Czytaj całość
 

 
  Pożegnaliśmy Pielęgniarki 12.05.2017r.


Tegoroczne Święto Pielęgniarek i Położnych było doskonałą okazją do złożenia podziękowań za czterdzieści lat pracy dwóm pielęgniarkom, które żegnają się z naszym szpitalem odchodząc na zasłużoną emeryturę.

Panie Barbara Mazikiewicz, pielęgniarka Oddziału Psychiatrycznego oraz Maria Bołtrukiewicz, pielęgniarka Oddziału Ortopedycznego poświęciły całe swoje zawodowe życie dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego, zawsze zaangażowane, serdeczne i gotowe sprostać najtrudniejszym zadaniom.


Czytaj całość
 
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2017 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.