Co nowego w naszym SZPITALU

 
  Podpisano porozumienie na zakup ambulansu dla naszego szpitala


W dniu 10 stycznia 2018r. Zastępca Dyrektora ds. Medycznych 105 KSzWzP Marek Femlak wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami samorządów powiatu żagańskiego, podczas którego zostało podpisane porozumienie w sprawie udzielenia promesy na zakup ambulansu sanitarnego dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach. Nowy pojazd, jako piąta karetka w powiecie, obsługiwać będzie gminy Iłową, Wymiarki, Gozdnicę i Przewóz.
Czytaj całość
 

 
  Zakończenie inwestycji w dwóch budynkach szpitala


Z końcem ubiegłego roku dzięki środkom finansowym otrzymanym z Ministerstwa Obrony Narodowej dwa budynki nr 9 i 28 naszego szpitala zyskały nowy dach oraz elewację. Wykonano również obróbkę blacharską, zamontowano instalację odgromową oraz kompleksowo wymieniono stolarkę okienną.
Czytaj całość
 

 
  Witamy pierwszego noworodka roku 2018


W dniu 02.01.2018r. w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym filii naszego szpitala w Żaganiu na świat przyszedł pierwszy w nowym roku noworodek - uroczy i w pełni zdrowy chłopczyk. Olgierd postanowił z prawdziwie noworocznym przytupem pojawić się w życiu swoich rodziców. Zamieszka w Tuplicach w pow. żarskim.
Czytaj całość
 

 
  Gratulacje dla Pani Doktor


W dniu 20 grudnia 2017r. Dyrektor 105 Kresowego Szpitala Wojskowego Sławomir Gaik złożył gratulacje na ręce Pani dr Moniki Daszkiewicz, specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii, która uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych w dyscyplinie medycyna – patofizjologia.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 25
105. Kresowy SzWzP SP ZOZ w Żarach
© 2018 105 SzWzP SP ZOZ :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.