krewpierwsza1.jpg

   105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w dniu wczorajszym, 28 listopada 2018, został uhonorowany przez Polski Czerwony Krzyż odznaczeniem medalu 60- lecia Honorowego Krwiodawstwa za wielotetnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Ruchu Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Nagrodę odebrał Zastępca Dyrektora ds. medycznych lek. med. Marek Femlak. Nasza placówka kieruje się zasadą, iż krew jest najcenniejszym darem jaki możemy podarować drugiemu człowiekowi. Zmotywowani zaszczytem jaki Nas spotkał nie poprzestajemy w naszej charytatywnej działalności. Kolejna akcja krwiodawcza planowana jest na 10 stycznia 2019 roku. Szczegóły wydarzenia pojawią się już wkrótce.

yczenia Święto Wojskowej Służby Zdrowia 105. KSzWzP Żary 2021

Wprowadziliśmy tłumaczenie na język obcy wyników testów na COVID-19. Dostępny jest język niemiecki oraz angielski. Tłumaczenie dostępne jest na bieżąco i przekazywane jest wraz z oryginalnym wynikiem. Jest także możliwość tłumaczenia na oba języki. Szczegóły poniżej.

105 SzWzP SP ZOZ - Rodzaje testów na COVID-19 (105szpital.pl)

1 takx

 

Minister Obrony Narodowej Pan Mariusz Błaszczak za ofiarną służbę na rzecz ochrony życia i zdrowia Polaków podczas pandemii COVID-19 wyróżnił naszą pielęgniarkę Panią Irenę Zygmanowską.

Podkategorie