paczka0

W sobotę, 7 grudnia 2019r. odbył się finał Szlachetnej Paczki. 105. Kresowy Szpital Wojskowy zaangażował się w akcję  po raz pierwszy, lecz z pewnością nie ostatni. Akcję koordynowały mgr Deniz Mrozik i Katarzyna Kępka. Pracownicy Naszego Szpitala stanęli na wysokości zadania.

Dzięki zbiórce finansowej udało Nam się spełnić pełną listę potrzeb  85-letniej Pani Zenobii z Żagania, wspaniałej kobiety posiadającej w sobie radość życia i wiele uśmiechu pomimo przeciwności losu i ograniczeń fizycznych.  Dzięki włączeniu się do akcji 130 pracowników otrzymaliśmy także możliwość  częściowego wsparcia drugiej rodziny z Żar. Zbiórka przekroczyła Nasze najśmielsze oczekiwania. Personel 105. Kresowego Szpitala Wojskowego udowodnił, że nie istnieją rzeczy niemożliwe. Wspaniali ludzie o dobrych sercach pokazali, iż potrafią bezinteresownie pomagać ludziom  w potrzebie, okazywać im dobroć i wsparcie. Planujemy wprowadzić jako tradycję coroczną organizację  tego rodzaju zbiórek w Naszym Szpitalu. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim Państwu, którzy dołączyliście się do organizacji tej pięknej inicjatywy.

Tekst i zdjęcia: mgr Deniz Mrozik/ Rzecznik Prasowy

paczka1